ADRESSE

Energivej 1
DK - 6870 Ølgod
Tlf: 75 24 53 67

ADRESSE

Hirsemarken 3
DK - 3520 Farum
Tlf: 44 21 10 50

ÅBNINGSTIDER ØLGOD

SALG

MANDAG - FREDAG 09.00 - 17.00
LØRDAG 09.00 - 13.00
SØNDAG LUKKET

SERVICE

MANDAG - TORSDAG 07.30 - 16.00
FREDAG 07.30 - 14.00
LØRDAG - SØNDAG LUKKET

RESERVEDELE

MANDAG - TORSDAG 08.00 - 17.00
FREDAG 08.00 - 14.00
LØRDAG - SØNDAG LUKKET
Forudbestilte reservedele kan afhentes
indenfor salgsafdelingens åbningstider

ÅBNINGSTIDER FARUM

SALG

MANDAG - FREDAG 09.00 - 17.00
LØRDAG 09.00 - 13.00
SØNDAG LUKKET

SERVICE

MANDAG - TORSDAG 07.45 - 16.00
FREDAG 07.45 - 15.30
LØRDAG - SØNDAG LUKKET

RESERVEDELE

MANDAG - TORSDAG 07.45 - 16.00
FREDAG 07.45 - 15.30
LØRDAG - SØNDAG LUKKET
Forudbestilte reservedele kan afhentes
indenfor salgsafdelingens åbningstider

SALG ØLGOD

Rune Bach-Andersen
Tlf. 76 88 56 01
Mob. 40 44 80 32
E-mail rune@bmwmc.dk

Kurt Møberg
Tlf. 76 88 56 12
Mob. 40 44 83 67
E-mail kurt@bmwmc.dk

Erik Møller
Tlf. 76 88 56 08
Mob. 21 63 11 66
E-mail erik@bmwmc.dk

SALG FARUM

Jesper Dal
Tlf. 44 21 10 50
E-mail jesper@bmwmc.dk

Søren Eliasen
Tlf. 44 21 10 50
E-mail soren@bmwmc.dk

VÆRKSTED ØLGOD

Værkfører
Lars Ladekjær
Tlf. 76 88 56 09
E-mail vaerksted@bmwmc.dk

VÆRKSTED FARUM

Værkfører
Jesper Jensen
Tlf. 44 21 10 50
E-mail vaerkstedcph@bmwmc.dk 

GARANTI HÅNDTERING ØLGOD

Elly Helen Jørgensen
E-mail garanti@bmwmc.dk

GARANTI HÅNDTERING FARUM

Elly Helen Jørgensen
E-mail garanti@bmwmc.dk

LAGER/EFTERMARKED ØLGOD

Lagerchef
Susanne Mortensen
Tlf. 29 32 24 92
E-mail susanne@bmwmc.dk 

Michael Hansen
Tlf. 76 88 56 04
E-mail michael@bmwmc.dk 

FØRERUDRUSTNING

Susanne Pfänner
Tlf. 76 88 56 02
E-mail butik@bmwmc.dk

Handelselev 
Cecilie Korsgaard Jensen
Tlf. 76 88 56 02
E-mail butik@bmwmc.dk

LAGER/EFTERMARKED FARUM

Lagerchef
Teddy Lind Sørensen
Tlf. 44 21 10 50
E-mail lagercph@bmwmc.dk 

Handelselev
Bolette Schønthal
Tlf. 44 21 10 50
E-mail lagercph@bmwmc.dk

BOGHOLDERI/SYN ØLGOD

Jutta Præstegaard
Tlf. 76 88 56 00
E-mail jutta@bmwmc.dk 

BOGHOLDERI FARUM

Jutta Præstegaard
Tlf. 29 32 24 91
E-mail kontorcph@bmwmc.dk